Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Więcej w Polityce Prywatności

logo jard.pl logo jard.pl

Restauracja oferuje dania kuchni regionalnej. Szczególną specjalnością restauracji są dania z ryb. Restauracja i Bar czynne są 24 godziny na dobę. Na specjalne zamówienie restauracja przygotuje bankiety, kolacje biznesowe, wesela, imprezy firmowe, urodzinowe, imieninowe i wiele innych. Restauracja dysponuje systemem zestawianych sal bankietowo - konferencyjnych zdolnych pomieścić do 1000 osób.

 

Atrakcją Kompleksu Hotelowego "Nad Zalewem" jest świeże, czyste powietrze, piękne widoki, doskonałe położenie. W skład kompleksu wchodzą trzy  niezależne budynki mieszkalno- rekreacyjne, duży parking   i duży teren zielony  ze ścieżkami spacerowymi. Na nim znajdują się też: miejsca przeznaczone do organizacji imrez przy ognisku, grilu, festynów  i nie tylko, pole namiotowe z campingiem, dostęp do rzeki Supraśl wraz z plażą.

Czujesz się zmęczony? U nas wypoczniesz. 

Kompleks Hotelowy położony jest 6,5 km od centrum Białegostoku 55 km do przejścia granicznego z Białorusią w Kuźnicy Białostockiej 1,5 km od Dworca PKP w Wasilkowie oraz 8,5 km od Dworca PKP i PKS w Białymstoku dojazd linią Komunikacji Miejskiej nr 100 (przystanek naprzeciw hotelu). Usytuowany jest nad rzeką Supraśl w sąsiedztwie zalewu w Wasilkowie. Zdrowy hotel jest doskonale widoczny z drogi Białystok-Sokółka-Kuźnica Białostocka-Grodno.


Polityce Prywatności


Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2009 P.W. Jard. Pomysł i wykonanie Łukasz Wasilewski
All rights reserved.